CBL - Corporate Basketball League
Anasayfa | CBL Hakkında | Referanslar | Basında CBL | Salonlar | İletişim | CBL Ankara
Türkiye Basketbol Federasyonu
 
HABERLER   |   FİKSTÜR   |   TAKIMLAR   |   OYUNCULAR   |   İSTATİSTİK   |   FOTOĞRAFLAR   |   VİDEOLAR   |   CBL 3X3   |   WCBL
 

CBL 3x3 2018 1.HAFTA

10.11.2018

CBL 3x3 2018 1.HAFTA
CBL 3x3 Tek Pota 2018 A grubunda maçlar oynandı. 3 maçını da kazanan Borusan A grubunu lider tamamladı. 
B - C ve D Grubunda maçlar 10-11 Kasım tarihlerinde oynanacak. 16 takımın da play-off oynayacağı CBL 3x3 Tek Pota'da play-off'lar 17 Kasım Cumartesi günü oynanacak.
Gruplar ve ve program şöyle:  

1.Hafta Sonuçları (4 Kasım Pazar - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:40 Arena Bilgisayar Askaynak 12-19
14:40 Michael Page Borusan 9-14
15:20 Arena Bilgisayar Borusan 8-21
15:20 Askaynak Michael Page 9-12
16:00 Arena Bilgisayar Michael Page 11-17
16:00 Borusan Askaynak 16-9

 

1.Haftanın Panoraması:

Haftanın Takımı: Borusan

Haftanın Oyuncusu: Tunacan Mucuk (Borusan)

Haftanın 3'ü: 

Tunacan Mucuk (Borusan)

Hasancan Tokatlı (Michael Page)

Basri Şehirli (Askaynak)

 

Puan Durumu

A Grubu O G M A Y P
Borusan 3 3 0 51 26 6
Michael Page 3 2 1 38 34 5
Askaynak 3 1 2 37 40 4
Arena Bilgisayar 3 0 3 31 57 3

 

Sayı Krallığı:

İsim Takım Sayı
Basri Şehirli Askaynak 22
Hasancan Tokatlı Michael Page 22
Tunacan Mucuk Borusan 20
Sedat Şahin Arena Bilgisayar 16
Nejat Erselcan Borusan 15

 

2.Hafta Programı (10 Kasım Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

15:45 Brightstar Itelligence B Grubu (Pota1)
15:45 SGS Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 B Grubu (Pota2)
16:05 BKM Temassız Öde Reckitt Benckiser C Grubu (Pota1)
16:05 Adient Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 C Grubu (Pota2)
16:25 Brightstar Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 B Grubu (Pota1)
16:25 Itelligence SGS B Grubu (Pota2)
16:45 BKM Temassız Öde Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 C Grubu (Pota1)
16:45 Reckitt Benckiser Adient C Grubu (Pota2)
17:05 Brightstar SGS B Grubu (Pota1)
17:05 Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 Itelligence B Grubu (Pota2)
17:25 BKM Temassız Öde Adient C Grubu (Pota1)
17:25 Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 Reckitt Benckiser C Grubu (Pota2)

11 Kasım Pazar (Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

14:00 DenizBank Systemair HSK D Grubu (Pota1)
14:00 Maersk 2 Maersk 1 D Grubu (Pota2)
14:30 DenizBank Maersk 2 D Grubu (Pota1)
14:30 Maersk 1 Systemair HSK D Grubu (Pota2)
15:00 Maersk 1 DenizBank D Grubu (Pota1)
15:00 Systemair HSK Maersk 2 D Grubu (Pota2)

 

Play-off Programı (17 Kasım 2018 Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:30 A grubu 1.si D grubu 4.sü Play-off 1 Pota 1
14:30 B grubu 2.si C grubu 3.sü Play-off 2 Pota 2
14:50 D grubu 1.si A grubu 4.sü Play-off 3 Pota 1
14:50 C grubu 2.si B grubu 3.sü Play-off 4 Pota 2
15:10 B grubu 1.si C grubu 4.sü Play-off 5 Pota 1
15:10 A grubu 2.si D grubu 3.sü Play-off 6 Pota 2
15:30 C grubu 1.si B grubu 4.sü Play-off 7 Pota 1
15:30 D grubu 2.si A grubu 3.sü Play-off 8 Pota 2
15:50 Play-off 1 galibi Play-off 2 galibi ÇF1 Pota 1
15:50 Play-off 3 galibi Play-off 4 galibi ÇF2 Pota 2
16:10 Play-off 5 galibi Play-off 6 galibi ÇF3 Pota 1
16:10 Play-off 7 galibi Play-off 8 galibi ÇF4 Pota 2
16:30 ÇF1 galibi ÇF2 galibi YF1 Pota 1
16:50 ÇF3 galibi ÇF4 galibi YF2 Pota 1
17:10 YF1 mağlubu YF2 mağlubu Üçüncülük Pota 1
17:30 YF1 galibi YF2 galibi Final Pota 1


 

B Grubu O G M A Y P
Brightstar            
SGS            
Itelligence            
Eczacıbaşı İntema Yaşam 2            

 

C Grubu O G M A Y P
BKM Temassız Öde            
Adient            
Reckitt Benckiser            
Eczacıbaşı İntema Yaşam 1            

 

D Grubu O G M A Y P
DenizBank            
Systemair HSK            
Maersk 1            
Maersk 2            

 




Henüz hiç yorum yapılmamış. Yorum yazmak için tıklayınız.

A Grubu O G M A Y P
Vodafone 0 0 0 0 0 0
TEB 0 0 0 0 0 0
Digiturk 0 0 0 0 0 0
Türkiye Finans 0 0 0 0 0 0
Eti Gıda 0 0 0 0 0 0
B Grubu O G M A Y P
Deloitte 0 0 0 0 0 0
Bayer 0 0 0 0 0 0
Odeabank 0 0 0 0 0 0
Albaraka Türk 0 0 0 0 0 0
Enerjisa 0 0 0 0 0 0
C Grubu O G M A Y P
Henkel 0 0 0 0 0 0
Novartis 0 0 0 0 0 0
Ford Otosan 0 0 0 0 0 0
Honda 0 0 0 0 0 0
Adidas 0 0 0 0 0 0
D Grubu O G M A Y P
Turkcell 0 0 0 0 0 0
Tüyap 0 0 0 0 0 0
Zorlu Holding 0 0 0 0 0 0
Vakıfbank 0 0 0 0 0 0
KPMG 0 0 0 0 0 0
E Grubu O G M A Y P
Ekol Lojistik 0 0 0 0 0 0
Garanti Teknoloji 0 0 0 0 0 0
Pegasus Airlines 0 0 0 0 0 0
Huawei 0 0 0 0 0 0
Akbank 0 0 0 0 0 0
F Grubu O G M A Y P
BASF 0 0 0 0 0 0
Türk Hava Yolları 0 0 0 0 0 0
Pirelli - Prometeon 0 0 0 0 0 0
QNB Finansbank 0 0 0 0 0 0
Merck Group 0 0 0 0 0 0
G Grubu O G M A Y P
Anadolu Hayat Emeklilik 0 0 0 0 0 0
Yapı Kredi 0 0 0 0 0 0
Doğuş Grubu 0 0 0 0 0 0
Karadeniz Holding 0 0 0 0 0 0
Yeditepe Üniversitesi 0 0 0 0 0 0
H Grubu O G M A Y P
ING Bank 0 0 0 0 0 0
Mitsubishi Electric 0 0 0 0 0 0
Arçelik 0 0 0 0 0 0
Yılport Holding 0 0 0 0 0 0
Maersk 0 0 0 0 0 0
I Grubu O G M A Y P
BP 0 0 0 0 0 0
Eczacıbaşı 0 0 0 0 0 0
Mercedes-Benz Türk 0 0 0 0 0 0
İstanbul Tabip Odası 0 0 0 0 0 0
Federal Mogul 0 0 0 0 0 0
J Grubu O G M A Y P
DenizBank 0 0 0 0 0 0
Unilever 0 0 0 0 0 0
İstanbul Eczacı Odası 0 0 0 0 0 0
Yemeksepeti 0 0 0 0 0 0
Beykent Üniversitesi 0 0 0 0 0 0
K Grubu O G M A Y P
Türk Telekom 0 0 0 0 0 0
Yıldız Holding 0 0 0 0 0 0
Kordsa 0 0 0 0 0 0
General Electric 0 0 0 0 0 0
İstek Okulları 0 0 0 0 0 0
L Grubu O G M A Y P
PwC 0 0 0 0 0 0
Kuveyt Türk 0 0 0 0 0 0
Borusan 0 0 0 0 0 0
Anadolu Sigorta 0 0 0 0 0 0
Shell 0 0 0 0 0 0
Web.tv
Bizi daha yakından takip etmek için e-bültene e-posta adresinizi ekleyiniz.

 

 
 
2018 © Corporate Basketball League tasarım ve uygulama : CREALIVE