CBL - Corporate Basketball League
Anasayfa | CBL Hakkında | Referanslar | Basında CBL | Salonlar | İletişim | CBL Ankara
Türkiye Basketbol Federasyonu
 
HABERLER   |   FİKSTÜR   |   TAKIMLAR   |   OYUNCULAR   |   İSTATİSTİK   |   FOTOĞRAFLAR   |   VİDEOLAR   |   CBL 3X3   |   WCBL
 

CBL 3x3 2018 1.HAFTA

10.11.2018

CBL 3x3 2018 1.HAFTA
CBL 3x3 Tek Pota 2018 A grubunda maçlar oynandı. 3 maçını da kazanan Borusan A grubunu lider tamamladı. 
B - C ve D Grubunda maçlar 10-11 Kasım tarihlerinde oynanacak. 16 takımın da play-off oynayacağı CBL 3x3 Tek Pota'da play-off'lar 17 Kasım Cumartesi günü oynanacak.
Gruplar ve ve program şöyle:  

1.Hafta Sonuçları (4 Kasım Pazar - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:40 Arena Bilgisayar Askaynak 12-19
14:40 Michael Page Borusan 9-14
15:20 Arena Bilgisayar Borusan 8-21
15:20 Askaynak Michael Page 9-12
16:00 Arena Bilgisayar Michael Page 11-17
16:00 Borusan Askaynak 16-9

 

1.Haftanın Panoraması:

Haftanın Takımı: Borusan

Haftanın Oyuncusu: Tunacan Mucuk (Borusan)

Haftanın 3'ü: 

Tunacan Mucuk (Borusan)

Hasancan Tokatlı (Michael Page)

Basri Şehirli (Askaynak)

 

Puan Durumu

A Grubu O G M A Y P
Borusan 3 3 0 51 26 6
Michael Page 3 2 1 38 34 5
Askaynak 3 1 2 37 40 4
Arena Bilgisayar 3 0 3 31 57 3

 

Sayı Krallığı:

İsim Takım Sayı
Basri Şehirli Askaynak 22
Hasancan Tokatlı Michael Page 22
Tunacan Mucuk Borusan 20
Sedat Şahin Arena Bilgisayar 16
Nejat Erselcan Borusan 15

 

2.Hafta Programı (10 Kasım Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

15:45 Brightstar Itelligence B Grubu (Pota1)
15:45 SGS Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 B Grubu (Pota2)
16:05 BKM Temassız Öde Reckitt Benckiser C Grubu (Pota1)
16:05 Adient Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 C Grubu (Pota2)
16:25 Brightstar Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 B Grubu (Pota1)
16:25 Itelligence SGS B Grubu (Pota2)
16:45 BKM Temassız Öde Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 C Grubu (Pota1)
16:45 Reckitt Benckiser Adient C Grubu (Pota2)
17:05 Brightstar SGS B Grubu (Pota1)
17:05 Eczacıbaşı İntema Yaşam 2 Itelligence B Grubu (Pota2)
17:25 BKM Temassız Öde Adient C Grubu (Pota1)
17:25 Eczacıbaşı İntema Yaşam 1 Reckitt Benckiser C Grubu (Pota2)

11 Kasım Pazar (Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

14:00 DenizBank Systemair HSK D Grubu (Pota1)
14:00 Maersk 2 Maersk 1 D Grubu (Pota2)
14:30 DenizBank Maersk 2 D Grubu (Pota1)
14:30 Maersk 1 Systemair HSK D Grubu (Pota2)
15:00 Maersk 1 DenizBank D Grubu (Pota1)
15:00 Systemair HSK Maersk 2 D Grubu (Pota2)

 

Play-off Programı (17 Kasım 2018 Cumartesi - Kasımpaşa Spor Salonu)

14:30 A grubu 1.si D grubu 4.sü Play-off 1 Pota 1
14:30 B grubu 2.si C grubu 3.sü Play-off 2 Pota 2
14:50 D grubu 1.si A grubu 4.sü Play-off 3 Pota 1
14:50 C grubu 2.si B grubu 3.sü Play-off 4 Pota 2
15:10 B grubu 1.si C grubu 4.sü Play-off 5 Pota 1
15:10 A grubu 2.si D grubu 3.sü Play-off 6 Pota 2
15:30 C grubu 1.si B grubu 4.sü Play-off 7 Pota 1
15:30 D grubu 2.si A grubu 3.sü Play-off 8 Pota 2
15:50 Play-off 1 galibi Play-off 2 galibi ÇF1 Pota 1
15:50 Play-off 3 galibi Play-off 4 galibi ÇF2 Pota 2
16:10 Play-off 5 galibi Play-off 6 galibi ÇF3 Pota 1
16:10 Play-off 7 galibi Play-off 8 galibi ÇF4 Pota 2
16:30 ÇF1 galibi ÇF2 galibi YF1 Pota 1
16:50 ÇF3 galibi ÇF4 galibi YF2 Pota 1
17:10 YF1 mağlubu YF2 mağlubu Üçüncülük Pota 1
17:30 YF1 galibi YF2 galibi Final Pota 1


 

B Grubu O G M A Y P
Brightstar            
SGS            
Itelligence            
Eczacıbaşı İntema Yaşam 2            

 

C Grubu O G M A Y P
BKM Temassız Öde            
Adient            
Reckitt Benckiser            
Eczacıbaşı İntema Yaşam 1            

 

D Grubu O G M A Y P
DenizBank            
Systemair HSK            
Maersk 1            
Maersk 2            

 




Henüz hiç yorum yapılmamış. Yorum yazmak için tıklayınız.

M Grubu O G M A Y P
Ford Otosan 5 5 0 434 335 10
İstanbul Tabip Odası 5 4 1 348 308 9
Doğuş Grubu 5 3 2 295 329 8
Vodafone 5 2 3 387 374 7
DenizBank 5 1 4 343 387 6
ING Bank 5 0 5 301 375 5
N Grubu O G M A Y P
Ekol Lojistik 5 5 0 359 308 10
Borusan 5 3 2 294 295 8
Pirelli - Prometeon 5 3 2 325 276 8
KPMG 5 2 3 324 343 7
Yıldız Holding 5 1 4 290 337 6
Turkcell 5 1 4 296 329 6
O Grubu O G M A Y P
PwC 5 4 1 314 285 9
Deloitte 5 4 1 320 296 9
Türk Hava Yolları 5 3 2 293 301 8
Arçelik 5 2 3 332 282 7
Odeabank 5 2 3 335 372 7
İstanbul Eczacı Odası 5 0 5 295 353 5
P Grubu O G M A Y P
Novartis 5 5 0 332 304 10
Türk Telekom 5 3 2 322 313 8
Huawei 5 3 2 345 309 8
Yapı Kredi 5 2 3 300 330 7
Mercedes-Benz Türk 5 2 3 298 290 7
ETİ Gıda 5 0 5 279 330 5
R Grubu O G M A Y P
İstek Okulları 5 5 0 298 251 10
BASF 5 4 1 351 284 9
TEB 5 2 3 293 271 7
Anadolu Hayat Emeklilik 5 2 3 296 331 7
Garanti Teknoloji 5 2 3 280 303 7
Adidas 5 0 5 234 312 5
S Grubu O G M A Y P
BP 5 4 1 371 318 9
Mitsubishi Electric 5 3 2 430 403 8
Enerjisa 5 3 2 293 297 8
Zorlu Holding 5 3 2 324 329 8
Anadolu Sigorta 5 1 4 243 281 6
Albaraka Türk 5 1 4 307 340 6
T Grubu O G M A Y P
QNB Finansbank 5 4 1 298 278 9
Yemeksepeti 5 4 1 335 305 9
Vakıfbank 5 3 2 351 342 8
Kuveyt Türk 5 2 3 301 296 7
Yılport Holding 5 1 4 277 312 6
Kordsa 5 1 4 340 369 6
U Grubu O G M A Y P
Beykent Üniversitesi 5 4 1 339 289 9
Akbank 5 4 1 359 323 9
Digiturk 5 3 2 302 320 8
Henkel 5 2 3 280 296 7
Federal Mogul 5 1 4 277 299 6
Karadeniz Holding 5 1 4 255 285 6
V Grubu O G M A Y P
General Electric 5 5 0 336 254 10
Pegasus Airlines 5 4 1 358 285 9
Eczacıbaşı 5 3 2 376 306 8
Shell 5 2 3 327 329 7
Bayer 5 1 4 267 332 6
Unilever 5 0 5 205 363 5
Y Grubu O G M A Y P
Merck Group 5 4 1 293 261 9
Honda 5 3 2 259 262 8
Tüyap 5 3 2 258 263 8
Yeditepe Üniversitesi 5 3 2 270 243 8
Maersk 5 2 3 258 270 7
Türkiye Finans 5 0 5 232 271 5
Web.tv
22
Emre Alkaç
Mitsubishi Electric
38.00
24 Mustafa Görkem Baltacı 37.56 Huawei
15 Tunay Senin 33.56 Ekol Lojistik
19 Sinan Mete Taygan 33.43 Yıldız Holding
9 Orkun Bıyık 32.88 BASF
22
Emre Alkaç
Mitsubishi Electric
41,67
sayı
17 Emre Yanık 31,00 Anadolu Hayat Emeklilik
2 Kenan Tütüncü 28,86 Odeabank
54 Alpaslan Alper 28,00 Bayer
23 Jasper Yıldırım 27,20 Yılport Holding
8
Ahmet Lütfi Demirhan
Ekol Lojistik
11,00
asist
78 Aykut Karçıgı 10,44 Ford Otosan
20 Nejat Erselcan 8,00 Borusan
22 Emre Alkaç 8,00 Mitsubishi Electric
24 Doruk Dövüşken 7,33 Arçelik
24
Mustafa Görkem Baltacı
Huawei
21,78
ribaund
19 Sinan Mete Taygan 17,83 Yıldız Holding
14 Emre Egeli 17,67 Yılport Holding
23 Tugay Göçtürk 17,43 Beykent Üniversitesi
9 Orkun Bıyık 17,25 BASF
14
Emre Egeli
Yılport Holding
2,78
blok
41 Ünal Turgut 2,67 Türk Hava Yolları
7 Fikri Barış Uzunlar 2,38 General Electric
24 Enes Gezer 2,33 ING Bank
15 Tunay Senin 2,33 Ekol Lojistik
Bizi daha yakından takip etmek için e-bültene e-posta adresinizi ekleyiniz.

 

 
 
2019 © Corporate Basketball League tasarım ve uygulama : CREALIVE